מעשה בחבר כנסת חושף ופדיחה תורנית

מעשה בחבר כנסת, נקרא לו אולי מאיר שטרית אם בא לכם, שמזה כמה שבועות ספורים מפציץ את תיבות הדואר של כתבי המחשבים בחרבי הארץ בשלל הודעות שונות ומשונות. שטרית, אם אתם לא יודעים ומזהים, הוא האיש שרוצה יותר מכולם לצלם את הפרצופים ולקחת טביעות אצבעות מכל תושבי מדינת ישראל בכדי ליישם את מה שמכונה החוק הביומטרי. שטרית לא ח”כ טיפש, גם אם זה לא אומר דווקא שהוא חכם, ובפוליטיקה הוא מנוסה גם מנוסה. הוא יודע מה עושה החוק הזה לדעת הקהל. הוא גם יודע בדיוק איזה קהל, ברובו, ממש לא אוהב את החוק הזה: מספיק לקרוא כמה טורים אישיים של העוסקים בעיתונות המחשבים כדי לראות מה חושב רוב המגזר הזה.

אז מה עושה הח”כ בנושא? מפציץ הודעות “טכנולוגיות” או לפחות הודעות שקשורות לתחום המחשוב והאינטרנט בכדי להראות שהוא עושה משהו חשוב בתחום, ולא רק מחפש דברים שנתפסים אולי כרעים.

רק מה, הח”כ עצמו לא יושב על המחשב כמובן: יחצ”ן, עוזר או לא יודע מה, אולי פקידה (חס וחלילה לומר סתם פקידה). התוצאה: במסגרת הודעה על כך ש-“ח”כ מאיר שטרית (קדימה) שם לו למטרה את תחום האינטרנט המהיר בישראל”, קיבל החתום מטה גם את רשימת המי ומי, מי יותר מי פחות, בתחום עיתונות המחשבים, והנה אפילו תקציר משורת הכותרת של ג’ימייל:

אורית, אילן, אלכס, אסף, אריה, אשר, ג’ודי, גלי, דודי, דור, דני, דרור, הדר, יהודה, ימי, לוטי, מערכת, ניב…

בדיוק, כל המי ומי. נהדר. אז ח”כ טכנולוגי יקר, אנא שים לך למטרה להורות לפעילים שלך שזה לא יקרה שוב. זה לא ממש נורא אולי לטעמך, וגם כך הרי מי שרוצה למצוא אותי ואת כתובת המייל שלי יכול לעשות את זה די בקלות – אם מישהו בכלל רוצה – אבל גם אתה יודע שזו, איך נאמר, פדיחה?

תגובה אחת

  1. וואי, אין לך מושג כמה הייתי שמח לשים את ידי על רשימה כזו. היא הייתה חוסכת לנו הרבה עבודות מחקר ועדכונים של הרשימה שאנחנו מחזיקים אצלנו. 🙂

    איך מאיר שטרית מתכנן בדיוק לקדם את האינטרנט המהיר? כי עם כמות הרעש שהוא עושה, הדבר היחידי שהוא יכול לעשות זה להרוס את האינטרנט המהיר בישראל (גם ככה המצב לא מזהיר). מאיר שטרית עדיף לו לשבת בצד ולשתוק, כי האינטרנט לא כל־כך רוצה בטובתו, ורזי גם לא יסכים להכתיר אותו בתור האחראי.

    אגב, בשביל מה בכלל מאיר שטרית צריך פס רחב? אולי כי בפס הצר הוא לא מצליח לעבור בלי לעשות דיאטה. במקום לשגע אותנו שיעשה קצת דיאטה, להזיק זה לא יכול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.