מאיר שטרית שוב עושה זאת – חושף רשימת מיילים של עיתונאים

רק אתמול כתבתי על הדלפת כתובות העיתונאים שעושים עובדיו של מאיר שטרית בתכתובת הדואר שלהם, וכבר היום מתברר שהם עושים זאת נאמנה ובהתמדה. הנה תחילת הרשימה של היום:

מאיר שטרית אל אבישג, אטילה, איי, איציק, אירנה, איתן, אלין, אמנון, ארז, אריק, ארנון, בועז, בן, גדעון, גיל, דובר, יהודית, יואב, יובל, יובל, יוסי, לילך, לירן, מורן, מיה…

הח”כ מתעקש לספר לנו שהחוק הביומטרי הגיע היום לועדת המדע והטכנולוגיה וועדת הפנים “אשר אישרה היום את ההסתייגויות והשינויים בחוק הביומטרי”. והוא אפילו לא מבין למה כולם מתנגדים, ומה רוצים ממנו כל כך הרבה אנשים שוחרי טכנולוגיה ופרטיות בציבור.

מר שטרית, יומיים ברציפות אתה, ולא משנה שמדובר למעשה בשלוחים שלך, מוכיח עד כמה קל להדליף מידע כלאחר יד, אתה מספק את ההוכחה הטובה ביותר מדוע החוק הביומטרי צריך להיקבר, אתה בעצמך! ואם הייתי צריך הוכחה להבין שההבנה היא לא מה שמניעה אותך, אתה מספק לי אותה בעצמך!

תנסה להבין שוב, כי אני כותב לאט: בדיוק כמו שאתה שולח לי את כל כתובות העיתונאים שאתה בקשר עמם או שולח להם הודעות לעיתונות, ככה אתה תשלח לי יום אחד בטעות את התיק הביומטרי של כל העיתונאים – כי אתה בעצמך לא מסוגל לשמור על החשאיות הנדרשת.

נ.ב.

כמה שעות אחרי גיליתי שברשימה הענפה לעיל יש גם את דובר קדימה ואת ועדת המדע ואת צוות אינטרנט קדימה (שבכלל קשור לגברת לבני משום מה)… אולי שמישהו מהם ייגש ויסביר לו?

תגובה אחת

  1. כדורבנות צביקה. כדורבנות. תהיה בטוח שהוא לא קורא אותך ולא מעניין אותו מה אתה או אני חושבים, מה שכמובן לא צריך למנוע אותך מלכתוב על זה. העובדות מצד שני מראות שרוב הציבור לא יודע על מה מדובר ונוצר אצלו רושם שזה עניין של גיקים בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.