זה סיים וזה מתחיל – שוב חושפים כתובות דואר בהודעות מהכנסת

אתמול הופתעתי לטובה. מאיר שטרית הבלתי נלאה, האיש שיכניס בסופו של דבר כנראה רבים מאיתנו לכלא בגלל שלא נסכים לתת טביעות אצבעות בשביל תעודות הזהות החכמות שהוא רוצה בכוח להכריח אותנו להצטייד בהן, שלח עוד הודעת דואר אלקטרוני לגבי עוד כינוס דחוף של ועדת המדע והטכנולוגיה “בנושא הפדופיליה ברשת ופשעי המחשבים אשר מתבצעים כנגד ילדים” (הנה נתתי לו קרדיט ויש סיבה למסיבה, למרות שמעניין מה הוא התעורר כך פתאום? האם זה עוד ריקוד על דם?). והפעם למרות העבר הלא ממש מוצלח שלו בשליחת דואר, עם חשיפה מיותרת של כתובות דואר של עיתונאים לכל דכפין כמעט, זה סוף סוף הצליח לעוזר שלו: ההודעה הגיעה הפעם כשהשמות מוסתרים. למד הבחור כיצד עושים קבוצה וכיצד שולחים מיילים נכונה.

אבל בעוד זה נעלם מהאופק, עולה ח”כ חדש על אותו מכ”ם בעייתי. לח”כ קוראים רוברט אילטוב ולצערי הייתי זקוק לגיגול כדי לגלות שהוא ח”כ מישראל ביתנו, אבל כנראה לנתנייתים הוא מוכר דווקא היטב. בכל מקרה העוזר שלו שלח הודעה לגבי דיון שנערך בועדת המשנה לקידום ולסיוע לתעשיות עתירות ידע בנושא חממות טכנולוגיות, ולא יאומן כי יסופר, שורת הכתובת הכילה את כתובות הדואר של כ-20 כתבים טכנולוגיים.

נו, אז זה בא וזה הולך, זה למד וזה עוד חושב שזה לא חשוב.

נ.ב. – אם רק היה שולח את ההודעה הזו כמה דקות קודם הוא היה חוסך לי טלפון כי היא כוללת את כתובת הדואר של כתב מסוים שבדיוק רציתי לשלוח לו מייל בנוגע למשהו מסוים. שאלה של עיתוי.

קרדיט תמונה: אתר ישראל ביתנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.