תמונה מתוך סרטון החשיפה של :LG Wing

הכנף ש-LG לא צריכה לעלות עליה

שני סרטונים, שניהם בזמן נהיגה (כאן וגם כאן), שפורסמו השבוע חשפו בעבודה בפועל את ה-Wing, הטלפון המוזר למראה שהוא הפתרון על הנייר שמציעה LG לטלפונים המתקפלים שמציעות החברות האחרות – ושהיא החליטה כזכור לוותר עליו.

הטלפון נחשף לראשונה (כאן) לפני מספר שבועות כטלפון קונספט, ואני מקווה מאוד עבור LG שהיא תשאיר אותו בדיוק במעמד הזה – משהו שמראה שהיא יכולה אבל לא יותר מכך.

למה? כי לא רק שהסרטונים נחשפו אלא גם הערכות לגבי המחיר העתידי של ה-Wing שכנראה יותר קרוב להפוך למציאותי ממה שחשבתי עד לאחרונה, וההערכות האלה אומרות 1,600 דולרים או 1,000 דולרים, ואם תרצו תבחרו כל נקודת מחיר באמצע. וגם אם זה יהיה 999 דולרים, זה אומר ש-LG Wing יהיה מכשיר יקר. יקר מאוד.

ואם זה יקרה זה יוכיח שוב ש-LG לא ממש יודעת מה לעשות עם עצמה.

למעשה, הסרטונים הללו תפסו אותי בדיוק כשחשבתי לכתוב משהו על ה-Velvet החדש שלהם (סקירה תמצאו כאן), הטלפון הראשון שהושק על ידי החברה ותואם את הצהרת הכוונות שלה שהיא מתכוונת להתרכז רק בשוק הביניים. אני מאלה חושב שהיא הייתה צריכה לקפל את המחיר עוד טיפה מטה כדי לחזק את ההצהרה שלה שאומרת ‘הנה, אנחנו כאן’, אבל זה כבר פחות חשוב – מה שהיה חשוב שהמסר החדש של החברה הועבר באופן חד וברור. טוב, אולי לא כל כך ברור.

LG נוטה לסבך את עצמה, וזה קורה לה שוב עם הסרטונים הללו של ה-Wing. איך בדיוק מכשיר כזה יקר יסתדר עם הקונספציה החדשה? רמז: הוא לא. לא ברור למה לקבל החלטה ומיד לבעוט בדלי שלה.

למה לא להסתבך

זה לא סוד שחטיבת הסלולר של LG בצרות כבר כמה שנים, ולא צריך ללכת יותר מדי שנים אחורה כדי להיזכר (כאן) עד כמה המצב שלה גרוע. ההחלטה/הצהרה על הליכה לשוק הביניים בלבד הייתה הדבר הכי נכון שהיא עשתה בשנים האחרונות, ועכשיו היא שוב מעבירה מסר מבלבל ולדעתי, כאמור, גם מיותר.

וזה לא רק שה-LG Wing סותר את הצהרת הכוונות של החברה, הוא גם מתקשר באופן ברור ובצורה חד משמעית עם ניסיונות קודמים של LG לעשות משהו בשוק הטלפונים, ממודולים ועד מסכי משנה קטנים למעלה. את הכל היא נטשה, את הכל היא השאירה מאחור, אבל דבר אחד כנראה היא לא עשתה: ללמוד לקחים וגם ליישם אותם. ביחד, לא לחוד.

אז כדאי שהיא תביא עוד קטיפה, ותעזוב את הכנפיים שייקחו אותה שוב למקומות שהיא לא רוצה להגיע.

ואם לא ראיתם הנה אחד מהסרטונים שוב:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.