איך נדע שוואווי באמת כבר ענקית ומובילה? המחיר יאמר את דברו

שלאף אחד לא יהיה ספק שלצד קהילות אוהדי הטלפונים של סמסונג (Samsung) ושל אפל (Apple) מתפתחת קהילה לא קטנה של חובבי וואווי (Huawei) מושבעים, כולל כאן במקומותינו. ודי בצדק, אם מתייחסים לתופעה הזו בסלחנות ובפרופורציה הראויה – דת, טלפונים, ספורט, כולם הרי נושאים ראויים להתפתחות של קהילת אוהדים שרופים, להוטים ומושבעים. בכל זאת הרי וואווי, מבחינת כמויות, היא יצרנית הטלפונים מספר שתיים בעולם.

אבל גם מי שלא יודע את פרט הטריוויה הזה יכול להבין לאחרונה שוואווי מרגשת ומרתקת לא פחות ואף יותר מאחרות לאור כמות ההדלפות, הדיונים, המהומה הקלה ועוד דיונים לגבי Mate 20 Pro שאמור להיות מוכרז ממש בקרוב עם ערכת הצילום בעיצוב הייחודי בגבו בעיקר, אבל עם עוד כמה תכונות מעניינות כמו אוזניות ייחודיות שייטענו מגבו.

ובוואווי ינצלו את ההשקה הזו כדי לשים חותמת סופית על כך שהיא יצרנית טלפונים מובילה וענקית. Mate 20 Pro הולך להיות טלפון יקר. יקר מאוד. כמה יקר מאוד? ברמות שבאפל לא יתביישו בהן. גם לא בסמסונג. הולכת להיות כאן אמירה מפורשת של חברה שתצהיר כך על מעמדה בראש מורם – אם אפל וסמסונג יכולות, אז גם אני יכולה לדרוש מחיר גבוה במיוחד עבור מכשיר הדגל שלי.

איתי מקמל האשים את אפל בעליית המחירים בשוק, לפחות בחלק העליון שלו מאז iPhone X, אבל כנראה שהיא פשוט נשכבה על הגדר בשביל כל היצרניות האחרות שמאוד רצו להעלות מחירים, רק שלא היה להן אומץ לעשות את זה קודם, עד שפל עשתה את זה, ועכשיו עשתה את זה שוב, וכל היצרניות נושמות לרווחה – ואפשר לראות שזה לא רק אצל הכי גדולות, אלא מורגש היטב גם בשוק הביניים.

ואם יש כל כך הרבה אנשים שמוכנים לשלם על טלפון אלפיית דולרים וגם יותר, אז גם וואווי תרצה חלק מהם. למה לא? אסור לה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.