מדיניות השימוש בעוגיות באתר החתול הטכני

בדף זה אנו מסבירים מהן עוגיות וכיצד אנו משתמשים בהן. עליכם לקרוא מדיניות זו כדי להבין מהן קובצי עוגיה, כיצד אנו משתמשים בהן, סוגי העוגיות בהם אנו משתמשים, כלומר המידע שאנו אוספים באמצעותן, וכיצד משתמשים במידע זה באתר וכן כדי ללמוד כיצד לשלוט בהעדפות העוגיות. בכל עת תוכלו לשנות או למשוך את הסכמתכם לשימוש בעוגיות על ידי שימוש בהצהרת השימוש בעוגיות באתר עצמו. הסכמתכם לשימוש בעוגיות נתונה אך ורק לדומיין www.technocat.co.il המשרת את האתר ‘החתול הטכני’.

מהם קובצי עוגיה?

עוגיות הן קבצי טקסט קטנים המשמשים לאחסון פיסות מידע קטנות. העוגיות מאוחסנות במכשיר שלכם כאשר האתר נטען בדפדפן בו אתם משתמשים במכשיר שלכם. קובצי עוגיה אלה עוזרים לתפקוד תקין של האתר, להפוך אותו לבטוח יותר לשימוש, כדי לספק חוויית משתמש טובה יותר וכדי להבין את ביצועי האתר ולנתח מה עובד ואיפה הוא זקוק לשיפור.

כיצד אנו משתמשים בעוגיות?

כמו רוב השירותים המקוונים, אתר ‘החתול הטכני’ משתמש בקובצי עוגיה של צד ראשון ושל צד שלישי למספר מטרות. עוגיות צד ראשון נחוצות בעיקר כדי שהאתר יתפקד בצורה הנכונה, והם אינם אוספים אף אחד מהנתונים האישיים שלכם. קובצי עוגיה של צד שלישי משמשים בעיקר להבנת ביצועי האתר, כיצד אתם מתקשרים עם ‘החתול הטכני’, לשמירה על אבטחת השירותים שלנו, וכן להצגת פרסומות רלוונטיות עבורכם. בשורה התחתונה הם עוזרים לספק לכם חווית משתמש טובה ומשופרת ועוזרים להאיץ את האינטראקציות העתידיות שלכם עם האתר שלנו.

כיצד אפשר לשלוט בהגדרת העוגיות?

אם תחליטו לשנות את העדפות העוגיות שלכם מאוחר יותר תוכלו עת הגלישה באתר ללחוץ על הלשונית Privacy & Cookie Policy שבקצה המסך. פעולה זו תציג שוב את הודעת ההסכמה שתאפשר לכם לשנות את העדפותיכם או לחזור לחלוטין מהסכמתכם. בנוסף לכך, דפדפנים שונים מספקים שיטות שונות לחסימה ולמחיקה של קובצי עוגיה המשמשים אתרי אינטרנט. באפשרותכם לשנות את הגדרות הדפדפן כדי לחסום/למחוק את קובצי העוגיה. למידע נוסף על אופן הניהול והמחיקה של קובצי עוגיה בקרו באתרים wikipedia.org ו-www.allaboutcookies.org.