משחק חדש של סיד מאייר, ואני כבר מתרגש

CivilizationBeyondEarth

אני מוריד אבן אחת מהלב ומודה קבל עם ועידה: אני מכור למשחק Civilization של סיד מאייר האחד והיחיד.

גם בגילי המתקדם אני לא מצליח לעמוד בשילוב האסטרטגי והמחשבתי שמציע ודורש כאחת סגנון המשחק הזה בכלל, וסדרת המשחקים של מאייר בעיקר. Civilization V נחשב בהתחלה לאחד הפחות טובים בסדרה, אבל חבילת ההרחבה Brave New World החזירה את האיזון הנדרש והפכה אותו בחזרה למשחק עילית, לפחות לטעמי.

ולכן שנחתה בתיבת הדואר שלי הודעה שהמשחק הבא בסדרה הולך ומתקרב, התחלתי שוב להרגיש את הכווצוצים הללו בבטן. זה לא הולך להיות Civilization VI, זה הולך להיות פרק בחלל, Civiliztion Beyond Earth.

זהו עוד משחק בו המין האנושי זקוק למצוא באופן נואש מקומות התיישבות בחלל החיצון, ולכן נשלחות משלחות לחפש את העולם המתאים וליישב אותו, מה שכמובן יוביל לעימותים בין המתיישבים החדשים לבין אלו שקיימים כבר בכוכבים. מדובר בהמשך טבעי לאחת המדרכים לנצח ב-Civilization, והיא לסיים ראשון חללית שתיקח את המין האנושי אל השמיים.

יש כמובן גם כמה תמונות חדשות של המשחק:

אם זה מזכיר לכם משהו ישן, כן אתם צודקים. אם אני לא טועה Alpha Centauri היה המשחק הראשון של מאייר בסטודיו שלו Firaxis. אני מקווה שהמשחק הנוכחי יהיה יותר מאשר גרסה מעודכנת של אותו משחק, שגם איתו שרפתי לא מעט שעות, אבל גם אם לא, כנראה שזה לא ממש ישנה לי. אני מכור, כבר אמרתי לא?

 

עוד משהו שכדאי לקרוא >  "עולם המשחקנות זה עתיד השוק. בעצם, זה הולך להיות עולם ומלואו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.