זה פילוח שוק זה?

אחד הדברים שאני הכי אוהב ב-Gmail זה הפילוח המדויק כמעט לחלוטין של הודעות הדואר הנכנסות. מעטים הם המקרים בהם ההודעות לא ‘נופלות’ בקטגוריות הנכונות, שבעיקר כמובן הכוונה היא למנוע מתיבת הדואר הראשית להתמלא בהודעות של ‘רשתות חברתיות’, ‘קידומי מכירות’, ‘עדכונים’ וגם, כך מתברר ‘פורומים’. טוב, העיקר זה כמובן להימלט מקידומי המכירות. במקום לנסות להימלט מההודעות הללו אני פשוט נותן להן להצטבר תחת הלשונית שלהן, ומדי פעם מוחק במכה כמה מאות, אפילו כמעט בלתי להסתכל.

כמעט, כי לפעמים אני מציץ, לראות שאולי יש קידום מכירות שכן מעניין אותי, ולא זה לא ‘הזדמנות חד פעמית לרכוש שטח חקלאי שממש מחר מפשירים אותו לבנייה ובגלל זה הוא כל כך זול’, וגם כדי לראות שבטעות גוגל לא שלחה לשם משהו שלא שייך, וכן אתם יודעים שזה קורה.

וכך היום בבוקר ראיתי משהו שקצת הפתיע אותי, הוזמנתי לשלב אמהות עם קריירה, תוך שאלה אם אני חולמת לעבוד עם תינוקות?

רצתי מהר למראה הקרובה, ולא, לא השתנה בי כלום באמצע הלילה, נותרתי אותו זכר שזכרתי.

נו, והעיקר מספרים לנו שהיום הכלים לפילוח השוק הם משהו מדהים, שהם מדייקים ושולחים בדיוק מדויק את מה שמתאים לך… בולשיט. מפיצים לכל עבר כי קידום מכירות בדואר אלקטרוני כיום זה בדיוק כמו עיסות הנייר שמכניסים לנו לתיבת הדואר הפיזית, פשוט יורים לכל הכיוונים. זבל במהות הכי טהורה של זבל.

וגם בדקתי, אין במודעה שום משפט שאומר המודעה מיועדת לנשים וגברים כאחת, האם זו לא עבירה על החוק, שלא לדבר על השוביניזם שזועק כאן לשמיים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.